AlmanyaAmerikaRusya
0312 230 15 06 - 07 // 0541 741 9732 // info@natteknik.com
0312 230 15 06 - 07 0541 741 9732
info@natteknik.com

Asansör Yenileme

Ana sayfa » Asansör Yenileme

Hayatımızı kolaylaştıran ürünlerden olan asansörler gelişen teknoloji ile birlikte kendilerini de yenilemeye başladılar. Özellikle zaman içinde yorgun düşen asansörleriniz yenileri ile değiştirmeniz gerekebilir. Değişen kullanıcı alışkanlıkları da bunu tetikleyeceği için özellikle farklı modeller de alternatifler kapsamına alınabilir. Ekin ve özel hizmetleri bu ve benzeri konularda da firmamızdan alabilirsiniz.

Sizler için çok özel hizmetler sunan firmamız, birçok konuda yanınızdadır. Özellikle asansör yenileme konusunda uzman olan NAT Teknik, sizlere ayrıcalıklı ve özel projeleri ile yardımcı olacaktır. En etkin çözümleri en hızlı şekilde sizler de firmamızdan sağlayabilirsiniz. Bu şekilde eskiyen ya da modası geçen asansörleriniz için en özel çözümleri ürünlerimiz ile sağlayabilirsiniz.

Nat™ Teknik sizlere sunmuş olduğu hizmetlerde her zaman en iyiyi tercih eder. Bu tercih sebebiyle müşterilerinin her zaman güvenini kazanmış ve bir çok projede ilk tercih olarak hizmet vermeye devam eden bir firmadır. Yapmış olduğu asansörlerde kullandığı sessiz ve sorunsuz motorlar sayesinde kullanıcılarını düşünen bir sistem geliştirmiştir. .

Asansör sistemlerinde kullanılmak üzere kumanda kontrol sistemindeki gelinebilecek en ileri teknolojiyi sizlere sunmaktadır. Frekans kontrol mekanizması – normal bir yürüyüş hızı ile aynı dengeleme noktası kullanılmaktadır. Bu yüzden yapmış olduğumuz asansörlerin neredeyse tamamı enerji tasarrufu sağlayarak aşağı yukarı en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

Avrupa standartlarının öngördüğü en üst seviye güvenlik ve ISO standartlarıyla bütünleştirilmiş sistemler ile bizi tercih etmeniz için gereken tüm sebepler bizde mevcut. Asansörün kata gelmeden açılması bu iş için en büyük tehlikedir. Bu yüzden bizim asansörlerimiz asla kata gelmeden açılmaz. Sizi seviyoruz – çünkü insanı seviyoruz…

Asansör montaj ve bakım firması olarak kurulan firmamız tecrübesi ile otomatik asansör kapısı imalatıyla asansör sektörüne hizmet etmektedir. 18 kişilik üretim, yönetim ve satış ekibi ile sizlere en iyiyi en kaliteli halde imal etmektedir.

Nat™ Teknik, sektöründeki en iyilerdendir, firmamız ülkemizi aynı zamanda yurtdışında da temsil etmektedir.