AlmanyaAmerikaRusya
0312 230 15 06 - 07 // 0541 741 9732 // info@natteknik.com
0312 230 15 06 - 07 0541 741 9732
info@natteknik.com

Konut / Bina Asansörleri

Ana sayfa » Konut / Bina Asansörleri

Özel projelere her zaman daha büyük bir önem veren NAT Teknik, Ankara genelinde çok sayıda konut projesine de imza atmış bir firmadır. Farklı beklentileri olan kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan firmamız, en özel hizmeti en etkin şekilde karşılayacak bilgi birikimine de sahiptir.

Her zaman uzman bir ekip ile farklı ve özel beklentilerin en harika şekilde karşılandığı noktada sizler de olmak istemez misiniz? Özel beklentilerinize teknolojik tasarımlar ile çözümler sunan NAT Teknik konut asansörü konusunda ki uzmanlığı ile her zaman beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Tüm özel konut projelerinize uygun, farklı ve yeni nesil asansör projeleri üretilerek sizlerin en iyi şekilde memnun olmanızı sağlamaktayız.

Asansör yer keşfi Nat™ Teknik asansörleriniz için gerekli olan tüm işlerde yetkin bir firmadır. Özel ve ayrıcalıklı bir hizmet alabilmek adına her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Özellikle Ankara asansör kurulumu diğer işlemlerde en hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetini firmamızdan alma şansınız bulunuyor. Sizler için özenli ve eğitimli kadromuz ile en kusursuz ve güvenli hizmeti sunuyoruz.

Etkin bir bilgi birikimi ile yol aldığımız süreç içinde, her zaman en farklı ve özel hizmetleri sizler de alabilirsiniz. Bu şekilde beklentileriniz karşılanır, kaliteli bir ürün hizmeti almış olursunuz. Asansör kurulumu konusu ve diğer işlemler firmamızın uzmanlık alanları içinde yer alıyor. Firmamızın bu teknik desteğinden sizler de dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Nat™ Teknik sizlere sunmuş olduğu hizmetlerde her zaman en iyiyi tercih eder. Bu tercih sebebiyle müşterilerinin her zaman güvenini kazanmış ve bir çok projede ilk tercih olarak hizmet vermeye devam eden bir firmadır. Yapmış olduğu asansörlerde kullandığı sessiz ve sorunsuz motorlar sayesinde kullanıcılarını düşünen bir sistem geliştirmiştir. .

Asansör sistemlerinde kullanılmak üzere kumanda kontrol sistemindeki gelinebilecek en ileri teknolojiyi sizlere sunmaktadır. Frekans kontrol mekanizması – normal bir yürüyüş hızı ile aynı dengeleme noktası kullanılmaktadır. Bu yüzden yapmış olduğumuz asansörlerin neredeyse tamamı enerji tasarrufu sağlayarak aşağı yukarı en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

Avrupa standartlarının öngördüğü en üst seviye güvenlik ve ISO standartlarıyla bütünleştirilmiş sistemler ile bizi tercih etmeniz için gereken tüm sebepler bizde mevcut. Asansörün kata gelmeden açılması bu iş için en büyük tehlikedir. Bu yüzden bizim asansörlerimiz asla kata gelmeden açılmaz. Sizi seviyoruz – çünkü insanı seviyoruz…

Asansör montaj ve bakım firması olarak kurulan firmamız tecrübesi ile otomatik asansör kapısı imalatıyla asansör sektörüne hizmet etmektedir. 18 kişilik üretim, yönetim ve satış ekibi ile sizlere en iyiyi en kaliteli halde imal etmektedir.

Nat™ Teknik, sektöründeki en iyilerdendir, firmamız ülkemizi aynı zamanda yurtdışında da temsil etmektedir.

Nat Teknik™ olarak sunduğumuz hizmet ve kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Nat Teknik’i seçmek için nedenler çok basit. Amacımız kişi – kurum // özel veya tüzel kişiler için ihtiyaç bulunan Ankara Asansör İmalatı,İnsan Asansörü, Panoramik Asansör, Ankara Asansör, Hidrolik Asansör, Sedye Asansör, Engelli Asansörü, Araç Asansörü, Yük Asansörü, Yürüyen Merdiven, Yürüyen Bant hizmetlerini en iyi şekilde verebilmektedir. Bu nedenle şuanda kurum ve kuruluşların çoğunda hizmet verebilmekteyiz. Yaptığımız tüm işler ISO sertifikasına sahip uzmanlar tarafından kontrol edilip – hizmetleri gerçekleştirilmektedir. En iyi olmak kolay değil!…